İstanbul Evden Eve Nakliyat – Ev Taşıma

istanbul evden eve nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat hizmetini en çok alan şehirler arasında geliyor. Nüfus olarak yoğun olan İstanbul, ev taşıma ihtiyaçlarının da yoğun olarak yaşandığı bir şehir. Firmamız da İstanbul merkezli olması sebebi ile en çok hizmeti burada veriyor. İnsanlar genel de internet üzerinden nakliye firmaları araştırma ihtiyacı duyuyor. Sizler de mutlaka bir taşınmanız sırasında internet sonuçlarından faydalanmışsınızdır. Bu sonuçlar bazen yararlı olsa da bazen de kafanızı karıştırabiliyor. İstanbul ev taşıma hizmeti almak isteyen insanlar hangi firma ile çalışacağını bilemez. Bunun sebebi aslında fiyat ve güven olarak kıyaslanmasıdır. Uygun fiyat ve güvenli hizmeti her zaman aynı anda bulamayabilirsiniz. Bu yüzden köklü firmalar ile çalışmanız yararınıza olacaktır. Eşyalarınız maddi ve manevi olarak değerler içerir. Bu değerlerin farkında olan firmamız, size kaliteli hizmetin yanı sıra uygun fiyat sunmaya özen gösteriyor. Sizler de İstanbul şehri için evden eve nakliyat hizmetimizi alabilirsiniz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Aşamaları

İstanbul ev taşıma işlemleriniz için uzman ekibimizin süreci nasıl ilerlediğini merak ediyor musunuz? Öyleyse sizi bilgilendirmek için bu süreçleri yazalım. İlk olarak ekspertiz işlemi ile başlayan serüvenimiz bakın neler ile devam ediyor.

Ekspertiz Aşaması

Ekspertiz aşaması ile nakliyeniz için taşıma stratejileri belirlenerek, tarafınıza fiyat teklifi sunuluyor. Sunulan teklif ile nakliye tutarının miktarını öğrenmiş oluyorsunuz. Öğrenmiş olduğunuz fiyat ile sürpriz yaşamadan nakliye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Böylelikle hesabınızı bileceğiniz gibi sürpriz bir harcama ile de karşılaşmayacaksınız. Aynı zamanda ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızın taşınma stratejisi de belirlenmiş olur. Böylelikle daha hızlı bir taşınma süreci ile işlemlerinizin daha hızlı yürümesini sağlarsınız.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Aşaması

İstanbul evden eve nakliyat işlemleriniz için ekspertiz hizmetini aldınız. Böylelikle diğer aşama olan taşınma işlemine geçebiliriz. Bu aşama taşınma stratejiniz belirlenerek ve fiyat teklifiniz onaylandıktan sonra gerçekleşir. Artık eşyalarınızın özenle paketlenerek nakliye ortamına uygun hale getirilmesi kalır. Ancak elektronik cihazlarınız taşınma öncesinde test edilerek paketlenirler. Ardından eşyalarınıza uygun olarak belirlenen kamyon ve mobil asansörümüz ile taşınma işlemleriniz başlar. Şimdi ise bir sonra ki aşama olan teslim aşamasına geçebiliriz.

Teslim Aşaması

Artık büyük bir süreci arkada bırakarak teslim sürecine girmiş oldunuz. Teslim sürecinde evinizin uygunluğuna göre asansör kurulabilir. Bu sayede eşyalarınız asansör ile güvenli bir şekil de kata teslim edilir ve katta bulunan uzman ekibimiz kurulumlara başlar. Kurulumlar için elektronik cihazlarınız teste tabii tutulur. Böylelikle mağduriyet yaşama ihtimaliniz en aza indirilir.

Şehirlerarası Nakliyat Aşamaları

şehirler arası nakliyat

Şehirlerarası verdiğimiz ev taşıma hizmetlerimiz arasında yine en yoğun talep İstanbul şehrinden gelmektedir. Bulunduğunuz konumdan başka bir şehre taşınmanız içinde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bu nakliye aşamasında da diğer taşımacılık hizmetlerimiz de olduğu gibi işlemler mevcut. Ancak istanbul içi nakliyat işlemlerinden biraz daha güvenilir olması için önlemler artıyor. Beraber bu aşamaları görebiliriz.

Ekspertiz Aşaması

Yine her nakliye öncesinde olduğu gibi öncelikle ekspertiz işlemleriniz gerçekleştiriliyor. Eşya sayımlarınız bu aşama da ekibimiz tarafından gerçekleştirilerek tarafınıza bir fiyat teklifi sunuluyor. Aynı zaman da bu aşama da eşyalarınız için taşıma stratejileri oluşturularak en hızlı ve en güvenli şekil de taşıma hizmeti almanız sağlanıyor. Fiyat onayınız alındıktan sonra evinize taşıma ekibimiz ve eşyalarınıza uygun aracımız gönderiliyor. Şehirler arası mesafe uzun olduğu için navigasyon planlaması yapılarak en kısa yol tercih ediliyor.

Nakliye Aşaması

Nakliye aşaması kurulu eşyalarınızın test edilerek sökülmesi ile başlar. Elektronik cihazlarınız bu sırada paketlenmeden önce test edilecektir. Özenle paketleme aşamasına geçilerek nakliyata uygun hale getirilen eşyalar asansör yardımı ile araca yüklenir. Mobil asansör eşyaların güvenli olarak yüklenmesini sağlayacaktır. Mobil asansör ile ayrıca yükleme süresi de en aza indirilerek daha hızlı nakliye hizmeti sağlanacaktır.

Teslim Aşaması

Artık istanbul için evden eve nakliyat adımlarının son sürecine geldiniz. Bu aşama da arkanıza yaslanarak evinizin hazırlanmasını bekleyebilirsiniz. Ekibimiz cihazlarınızın kurulumlarını test ederek gerçekleştirir. Kurulumları özenle yapılan eşyalarınız artık teslim edilmeye hazır hale getirilecektir. Türev Nakliyat tüm taşımacılık işlemleriniz için eşyalarınıza en az sizin kadar değer gösterir. Bu değer taşımacılık sektöründe güven kazandığımız binlerce müşterimiz ile kanıtlanmıştır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları

İstanbul şehri için ev taşıma işlemleri nakliyat firmaları tarafından sağlanır. Nakliye firmalarının arasından seçim yapmak zor olacaktır. Ancak Türev Nakliyat ile bu araştırmalarınıza son verebilirsiniz. Çünkü taşımacılık sektöründe bulunan tüm yenilikler ile evinizi en güvenli ve en hızlı şekil de taşıyabiliyoruz. Karşılığı olarak bu zamana kadar bizden vazgeçmeyen memnun müşteriler edindik. Sizler de bu müşterilerimizin arasına girerek bütün nakliyat işlemleriniz için bizi tercih edebilirsiniz.

İstanbul Ev Taşıma Fiyatları

İstanbul ev taşıma fiyatları konusunda oldukça değişkenlik gösteren bir şehir. Nakliye firmalarının değişkenlik gösteren fiyat politikaları nedeni ile net bir fiyat almanız mümkün olmuyor. Ancak Türev Nakliyat ile sizler de taşınma öncesinde fiyat teklifi alabilirsiniz. Aldığınız fiyat için kaliteli ve güvenilir bir hizmet alacağınızın garantisini veriyoruz. Verdiğimiz bu garanti yıllardır gelişen tecrübemiz ve memnun müşterilerimiz sayesinde oluşuyor. Böylelikle artan memnuniyet dolu bir müşteri portföyü oluşturduk. Sizler de sitemizde bulunan Hemen Ara butonu ile veya Whatsapp butonu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçtiğiniz müşteri hizmetleri görevlimize fiyat almak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Aldığınız fiyat teklifi ile herhangi bir sürpriz yaşamayacak ve istanbul evden eve nakliyat ile eşyalarınızı güvenle taşıyabileceksiniz.

Tags: No tags

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *