Sıkça Sorulan Sorular

Şehiriçi Nakliyat esnasında nakliyat sigortası yapılması zorunlu değildir fakat şehirler arası nakliyat sürecinde nakliyat sigortası yapılması zorunludur.
Her sektörde olduğu gibi taşımacılık sektörü içinde fiyat önemli bir konudur. Bizlerin tercihi fiyatı çok ucuz firmaları tercih etmemenizdir. Çünkü hem toplanma esnasında hem de taşıma esnasında kalifiye olmayan personele taşıtırlar ve fiyatları ucuz işçilikten ötürü düşük olmaktadır. Bu yüzden kesinlikle düşük fiyatlı nakliyat firmaları ile çalışmayınız.
Eşyalarınız için ön expertizde uygun görülen ebatta araç tahsis edilir ve bu araçların yükleme kabinleri günübirlik temizlenerek her türlü pislenmeye karşı muhafaza edilir.
Taşıma firmamız başka bir deyişle nakliyat firmamız mobilyalarınıza varıncaya kadar sökme işlemini yapmaktadır. Sadece size ait özel iç giyim eşyaları ve değerli takı vb ürünler sizin tarafınızca toplanır. Geriye kalan tüm eşyalar havalı naylonlarla sarılarak muhafaza edilir.
Müşteri ile taşıyıcı firma arasında olmazsa olmazlardandır. Müşteri temsilcileri le gün ve tarih belirlenerek o gün için firma tarafından ekip ve araç ayarlanması yapılır.
Eşyalarınızın depolarda uzun süreli kalmasından ötürü iyi koşullarda saklanmayan eşyalarınızda küflenme, tozlanma ve diğer hususlar konusunda istenmeyen durumlar ile karşılaşmamak için kesinlikle sigortalatmanız gerekmektedir.
Eşyanızın durumuna göre evinize taşıma yapacak personel sayısı ortalama 4 ile 6 kişi arasında olmalıdır. İstediğiniz zamanda taşıma olayı gerçekleşmesi için bu sayı gerekmektedir.
Taşınma anında olası risk olursa sigorta teminat poliçenizde adınıza ve TC numaranıza yapılan sigorta expertizleri çağırılır gerekli tutanaklar yapılarak tüm zararlarınız zabıt altına alınır ve adınıza derhal ödeme çıkarılır.
Eğer taşınma işlemi şehir içi ise günü birlik olarak nakliyat işlemi gerçekleşir. Eşyanın gideceği yerin mesafesi, yerleştirilecek katın yüksekliği ve oda adedi gibi etkenler de bitim süresi üzerinde zaman farkı yaratmaktadır.
Mutfak eşyaları için ezilme, kırılma gibi olumsuz koşullara karşı dayanıklı koliler; mobilya ve geri kalan eşyalar için iç tarafı karton dış tarafı ise havalı baloncuk modeline sahip naylonlar ve streç kullanılarak paketleme yapılır. Paketleme ve toplama için kullanılan her ürün maximum güvenlik sağlar.

Kalitemizden Ödün Vermiyoruz

Kaliteli hizmet anlayışımız ve %100 müşteri memnuniyetini garanti ediyor, işimizi severek yapıyoruz...

81 İLE HİZMET

Edirne'den Kars'a Sinop'tan Hatay'a kısacası 81 ilin her bir ilçesine kesintisiz servis ağımız ile hizmet sunuyoruz

ÜCRETSİZ EKSPERTİZ

Aklınızdaki sorulara cevap vermek adına firmamıza talepte bulunmanız halinde tarafınıza uzman arkadaşımızı yolluyoruz.

uluslararası taşımacılık

UZMAN PERSONEL

Verdiğimiz eğitimler sonucu uzman ekipler ile kaliteli ve güleryüzlü bir hizmet sunuyoruz.

7/24 İLETİŞİM

Günün her saati hazır bekleyen müşteri hizmetleri servisimiz ile sizlere kesintisiz iletişim imkanı sunuyoruz.

Uzman Birine Mi İhtiyaç Duyuyorsunuz ?

Ekspertiz formunu doldurmanız yeterli. Uzman arkadaşlarımız sizlerle iletişime geçiyor ve yerinde hizmet sunarak sorularınıza cevap veriyor.

En uygun çözümü bulma konusunda sıkıntı mı yaşıyorsunuz?

Tüm sorularınızın cevabı için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Uzman ve deneyimli kadromuz hizmetinizde.

Shopping Basket