Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleri son 10 yılın içinde büyük sükse yaparak önem kazanmıştır. Ülkemizde yolların da yapılması ile artık ülkemizin en uç iki şehri arasında nakliye hizmeti yapılmaktadır. Bu gruplardan en önemli ve ana parça olan şehirlerarası ev taşıma hizmetleri başlı başına önemli bir hizmet ağı haline getirmişlerdir. Bu alanda her firmanın çeşitli çalışmaları olduğu gibi Türev Nakliyat firmasının da çeşitli çalışmaları olmuştur. Ve günümüzde hem devlet olsun; hem özel sektör olsun Türev Nakliyat firması ile şehirlerarası evden eve taşımacılık alanında ortak çalışmalar yürütmektedir. Ve yürütmeye devam etmektedir.

Şehirler arası nakliyat süreçlerini çok iyi bir şekilde yöneten Türev Nakliyat, yılların vermiş olduğu tecrübe ve güven ile sektörde şehirlerarası alanında önemli adımlar atmıştır. İstanbul’un en önemli nakliyat firmalarından biri olan Türev Nakliyat, şehirlerarası ev taşımacılığı hizmetlerinde teknolojinin gelişmesi ve ülkemizde kara yollarının hızlı gelişmesi ve yeni yolların, köprülerin, geçitlerin yapılması ile şehirlerarası taşımacılık hizmetleri bir anlamda kolaylaştı. Son zamanlarda evden eve nakliyat alanında önemli yatırımlar yapan Türev Nakliyat; 81 ilde bu hizmetlerini detaylı bir şekilde bölge, bölge ayırarak müşterilerinin şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde geri çevirmemiştir. İsterseniz Edirne’den Kars’a isterseniz Bartın’dan Antalya’ya daima her bölgede hizmet verebileceğimiz araçlarımız mevcuttur.

Şehirlerarası Parça Eşya Taşımacılığı

Evet, firmamız şehirlerarası parça eşya taşımacılığı hizmetlerini gerçekleştirirken sadece tam eşya değil, aynı zamanda insanların yazlıklarına, memleketlerine veya başka yerlere göndermek istedikleri az eşyaları olabilir. Bu konuda firmamız parsiyel yani parça eşya taşımacılığı hizmetini de devreye sokarak müşterilerine bu konuda gerekli kolaylığı sağlamaktadır. Müşterilerinin tek yapması gereken sadece firmanın sevkiyat gününü öğrenerek ona göre hazırlık yapmasıdır.

Bu hizmette diğer hizmet türleri gibi kapıdan kapıya hizmet türüdür. Her zaman firmamız; müşterilerinin bir çöpüne bilen önem verdiği için bu konuda da içiniz ferah bir şekilde Türev Nakliyat ile çalışabilirsiniz. Bu hizmet sizlere hem ürününüz kaliteli bir şekilde hem de uygun bir şekilde gitmesini sağlayacaktır. Türev Nakliyat bu hizmetleri sağlayarak hem rakiplerine fark atıyor. Hem de siz değerli müşterilerinin şehirler arası platformunda ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Firmamızın İstanbul evden eve nakliyat alanının dışında; yine şehirler arası, ofis eşyası taşıma ve şehirlerarası evcil hayvan taşımacılığı gibi önemli hizmet alanlarıda mevcuttur.

Firmamızın araç filolarını incelemek için araçlarımız bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık

Şehirlerarası evden eve taşımacılık hizmetleri ile ilgili olarak; Türkiye’ nin her yerinde olan firmamız; siz değerli iş ortaklarımıza daha da yakın olmak amacıyla; İzmir, Ankara, Antalya, Trabzon, Adana, Bodrum ve İstanbul bölgelerinde şubeler açarak sizlere hizmetlerini 7/24 sunmaktadır.Tek yapmanız gereken aşağıda bulunan illerimizden hangisinde yada hangilerine yakınsanız tıklayarak taşımacılık hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz aşağıda bulunan bağlantı üzerinden de firmamızın merkez ofisine konum üzerinden gelebilirsiniz.

https://goo.gl/maps/HFFt7fLgPzQ2 Şehirler arası nakliyat hizmetleri ile ilgili fiyat teklifi alırken; insanlarımız bazen iller arasındaki mesafeleri bilmemektedirler. Bu konuda devletimizin km hesaplama adlı internet adresinden ayrıntılı olarak bilgi alabilirler.

Şehirlerarası Ev Taşıma Fiyatları

Şehirlerarası ev taşıma fiyatları ile ilgili firmamızdan hızlıca bilgi alabilirsiniz. firmamız tarafından tüm şehirlerde profesyonel evden eve nakliyat hizmetlerine dışarıdan asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerini sunmaktadır. Kaliteli ve güvenilir taşımacılık hizmetlerini daha güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmek adına önemli bir adım atmış bulunmaktayız. İstediğiniz kata kadar asansör kurulumu yapan firmamız; sizlere büyük bir kolaylık sağlamıştır. 

Şehirlerarası ev taşıma ücretleri ne kadar?
km bazlı hareket edildiği için fiyatlar değişmektedir. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatlarını belirleyen kriterler nelerdir?
mesafe, istenilen hizmet şekli, taşıma süresi gibi birçok farklılık fiyatları etkilemektedir.

Şehirler arası nakliyat hizmetlerinde hangi sigorta şirketi ile çalışıyorsunuz?
firmamız şehirler arası nakliyat hizmetlerinde ALLİANZ firması ile çalışmaktadır.

Şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde 81 şehrimize de çalışıyor musunuz?
Firmamız tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. 81 ile de çalışma yapıyoruz

Şehirler arası ofis taşımacılığı hizmetiniz var mı?
tabi ki var. Firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Shopping Basket