Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile eşyalarınızın güvenle evinize kadar ulaştırılmasını ister misiniz? Türev Nakliyat olarak size güven, kalite ve yüksek standartlar sunan evden eve nakliye hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınızı büyük özen ve özveri ile taşırken olası riskleri minimum seviyede tutmak adına bütün önlemleri alıyoruz. Ekstra sigorta paketlerimiz ile eşyalarınıza ekstra korumalar sağlıyor ve herhangi bir risk oluşmadan bunu önceden engellemeyi hedefliyoruz. Taşıma esnasında paketleme de özenli davranarak nakil sırasında herhangi bir deformeye izin vermemeye özen gösteriyoruz. Bu kriterlerimiz ile yıllardır bizden ayrılmayan müşterilerimizden biri olmak için sizler de Hemen Ara butonu aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

Şehirlerarası evden eve nakliyat son yılların en çok rağbet gören hizmetlerinden bir tanesi olur. Bu hizmetlerde kaliteye olan ihtiyaç da gün geçtikçe artmaktadır. Artan talebi karşılama ve eşyalarınızın herhangi bir hasar görmeden dilediğiniz adrese ulaştırılması adına hangi hizmetleri sunduğumuzu öğrenmeye hazır mısınız?

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerinin vazgeçilmezlerinden bir tanesi haline gelen paketleme ve ambalajlama bireylerin taşınma konusunda en çok ihtiyaç duyduğu detaylardan biridir. Taşınma telaşı içerisinde eşyalarınızı kolilemek ve hasara karşı önlem almanıza gerek yok. Firmamız ile taşımacılık sektöründe bulunan tüm yeniliklerden yararlanabilirsiniz. Şehirlerarası nakliyat konusunda yılların tecrübesi ile sizlere hizmet vadediyoruz. Personelimiz ambalaj ve kolileme noktasında bütün taleplerinize en kaliteli çözümleri sunuyor. Üstelik özel hassasiyet gerektiren eşyalarınız için özel paketleme alternatifleri ile çözüm üretiyor. Bu çözümler sayesinde yıllardır tecrübemizi sizlerle paylaşarak en iyi hizmeti almanız için canla başla çalışıyoruz. Eşyalarınızın taşınmasından teslimine kadar geçen süreçte gerekli tüm desteği tarafınıza sağlayarak sizin süreç hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz. Sizler de firmamız ile tanışmak için bize sitemizde bulunan tüm iletişim butonlarından ulaşabilirsiniz.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Aşamaları

Şehirlerarası nakliyat için gerekli tüm hizmeti veren firmamız ile aşamalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Her taşınma aşamasında olduğu gibi bu nakliye hizmetimizde de öncelikle ekibimiz ekspertiz işlemini gerçekleştirir. Ekspertiz işlemi sayesinde eşyalarınızın miktarı ve taşınma stratejisi oluşturulur. Bu saye de zamandan tasarruf eder ve taşınma için ödemeniz gereken tutarı anında öğrenebilirsiniz. Tarafınıza sunduğumuz fiyat teklifi onaylandığı takdir de işlemler başlatılır ve eşyalarınız nakliyeye uygun hale getirilir. Paketleme hizmeti aldıysanız aynı zaman da eşyalarınız özenle paketlenerek zarar görmeleri engellenmiş olur. Daha sonrasında ise yüklenen eşyalarınız hedef şehre doğru uzun yol tecrübeli şoförlerimiz ile yola çıkar.  Hedef şehre ulaşan eşyalarınız belirtilen adrese gider ve bu aşama da eşyalarınızın montaj işlemleri için hazırlıklar başlar. Uzman montaj ekibimiz ile eşyalarınız özenle monte edilerek özenle yerleştirilir.

 

istanbul evden eve nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat 

İstanbul evden eve nakliyat hizmetimiz ile evden eve nakliye hizmetini güvenli ve en hızlı şekilde sizlere sunuyoruz. Paketleme aşaması ile güvence altına alınan eşyalarınız taşınacağınız evden güvenle asansöre yüklenmektedir. Kısa sürede taşınma işleminin ilk safhası tamamlanmaktadır. Hem zamandan hem de emekten tasarruf edilmesine yardımcı oluyoruz. Asansörlü evden eve taşımacılık hizmetimizden yarar sağlamak size ciddi avantajlar sunacak! Farklı eşya taşıma kapasitelerine sahip eşya asansörlerimizi sizlerin hizmetine sunuyor ve verimliliği zirveye çıkarıyoruz. Asansörlü taşıma işlemlerini yeni taşınacağınız eve eşyaların çıkarılması aşamasında da zamandan tasarruf edilmesini sağlıyoruz. Üstelik asansörlü taşıma ile sadece zaman verimliliğini değil eşyalarınızın hasar görmesini de sağlamayı başarıyoruz. Nakliye konularında her ne kadar güvenli ve kaliteli bir hizmet veriyor olsak da sizler de eşyalarınızı sigorta paketlerimiz ile ekstra güvence altına alabilirsiniz. Bu sayede değerli eşyalarınızın taşınma sürecinde ekstra bir güvenlik paketi sağlamış olursunuz. Artık sadece arkanıza yaslanıp süreci takip edebilirsiniz. En kısa zaman da bitirmiş olacağız.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Aşamaları

Şehirlerarası hizmetlerimiz de olduğu gibi İstanbul içinde hemen hemen aynı aşamalar uygulanıyor diyebiliriz. İstanbul içi teslimatlar şehirlerarası hizmetlere göre daha hızlı gerçekleşir.  Eşyalarınız öncelikle yerinde ekspertiz yapılarak fiyat değerlendirmesi yapılır. Ardından nakliye stratejisi oluşturulur ve tarafınıza fiyat teklifi verilir. Onayınız sonrasında ise taşıma işlemleri için eşyalarınız paketlenerek taşımacılığa uygun hale getirilir. Ardından belirtilen bölgeye doğru yola çıkar ve kurulum ekibi ile beraber eşyalarınızın belirtilen adreste montaj ve kurulumları gerçekleştirilir. Montaj ve kurulumlar için tecrübeli montaj ekibimiz sizin için tüm gerekli kontrolleri gerçekleştirir. Aynı zaman da eşyalarınız sökülürken ve kurulurken çalışma testleri gerçekleştirilir. Bu saye de eşyalarınızın her türlü riske karşı güvenle taşınması ve zarar görmesi hedeflenir. İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’ye verdiğimiz taşımacılık hizmetleri ile her zaman güven ve kalite kriterlerini bünyemizde barındırıyoruz. Sizler de bizimle çalışarak memnun kalabilir ve bize bir kahve ikram edebilirsiniz.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Uluslararası evden eve nakliyat veya şehirler arası nakliyat kapsamında taşıması gerçekleştirilen eşyalarınızın kolilerden çıkarılmasını ve mobilyalarınızın montajlanmasını ister misiniz? O halde hizmetlerimiz dahilinde bulunan eşya yerleştirme ve montaj ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Uluslararası taşımacılık sektörü normal nakliye hizmetlerinden tamamen ayrılır. Bu hizmette profesyonel bir firma ile çalışmanız gerekir çünkü prosedürler yanlış uygulandığı takdirde sizleri mağdur edebilir. Sadece taşıma ve nakliye konusunda değil mobilya montajı noktasında da teknik bilgisi oldukça yüksek ekiplerimiz taşınmayı bir sorun olmaktan çıkarıyor. Uluslararası ev taşıma işlemlerinde de kaliteli hizmet sağlayan firmamız ile sizler de rahat bir nefes alabilirsiniz. En uzak yollara bile yükünüzü taşıyarak taşınma işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Uluslararası nakliye hususları arasında gümrük ve devlet tarafından belirlenen tüm şartları karşılıyoruz. Bu yüzden işlemleriniz olabilecek en hızlı süre de ve itina ile gerçekleştiriliyor. Uzun yol tecrübeli sürücülerimiz ile eşyalarınızı özenle paketleyen taşıma ekibimiz ile bize her zaman güvenebilirsiniz. Türev evden eve nakliye ile siz de tüm bu ayrıcalıklara sahip olabileceğinizi unutmayın!

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Aşamaları

Uluslararası nakliyat hizmetimiz diğer hizmetlere göre farklı prosedürler içermektedir. Bu hizmette firmanın C Belgesi olma zorunluluğu vardır. Bünyemiz de verdiğimiz standartlara uygun taşımacılık hizmetimiz ile uluslararası taşımacılık işlerinizi güvenle teslim edebilirsiniz. Uluslararası evden eve nakliyat hizmetinde diğer hizmetlere göre daha fazla güvenlik prosedürleri uygulanır. Eşyalarınız uzun bir yola tabii olacağından dolayı paketleme 5 kat olarak gerçekleştirilir. Eşyalarınız paketlenmeden önce taşıma ekibimiz yol stratejisi uygulayarak navigasyon planlaması gerçekleştirir. Rota belirlenir, eşyalarınız paketlenir ve uzun ve güvenli bir yolculuk başlar. Eşyalarınızın ilk durağı gümrük noktası olur ve burada yurt dışına çıkacak olan kişinin ve lojistik firmasının belgeleri incelenir. Yüklü olan eşyalar için ise yaklaşık 1 hafta süren bir gümrük incelemesi başlatılır. Eşyaların dışında farklı bir yükleme var ise gümrük incelemeleri sırasında bütün eşyalar araçtan indirilebilir. Firmaların bu taşıma sırasında C Belgesi bulundurması zorunludur, aksi halde hem müşteri hem lojistik firması ciddi yaptırımlar ile karşı karşıya kalabilir. Bu yüzden uluslararası nakliyat hizmeti alacak kişilerin mutlak suretle C Belgesine sahip olan bir firma ile çalışmaları gerekmektedir. Zati eşya taşımacılığı için kullanılan C Belgesi dışında diğer taşınacak mallar içinde firma da L Belgesi bulundurma şartı aranır. Tüm yeterlilik belgelerine sahip olan Türev Nakliyat ile sizler de uluslararası nakliyat hizmetimizden hızlı ve güvenli bir şekil de yararlanabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat fiyatları günümüz de oldukça değişkenlik gösteren ücretler arasında yer almaktadır. İş değişikliği, sosyal nedenler veya yeni bir hayata başlamak için şehir değiştirmek istediğinizde sizin için en önem verilmesi gereken konu evden eve taşımacılık hizmeti almak olur. Hem zahmetli bir süreç olması hem de fiyatlar konusunda oldukça değişken bir konu olması şehirlerarası ev taşımacılığında detaylı araştırmaları gerekli kılar. Bir çok insan ev taşıma konusunda firma seçiminde kararsızlık yaşıyor. Bu kararsızlık aslında tüm sektörlerin getirdiği bir rekabet sonucudur. Bir çok firma diğerlerinden sıyrılmak için bazı pazarlama stratejileri uygular. Ancak her strateji uygulayan firma hizmet konusunda en iyisi olmayabilir. Bu yüzden köklü ve tecrübeli bir firma seçimi yaparak doğru karar alabilirsiniz. Firmamız sizlere tüm nakliye konularında gerekli desteği ve kaliteli hizmeti sağlayacaktır.

Firmamız fiyat ve hizmet kalitesi konusunda benzersiz avantajlarla buluşmanıza yardımcı olur. Nakliyat fiyatları konusunda detayları öğrenmek mi istiyorsunuz? Taşınırken nasıl bir bütçe ayırmanız gerektiğini saptamak için uzmanlarımızla iletişime geçmeniz yeterli! Ön inceleme konusunda evinizi ziyaret ederek taşınma konusunda sizlere bir bütçe çıkarıyoruz. Anlaşma sağlanması halinde dilediğiniz tarihte gerekli planlamayı yaparak size taşımacılık kalitesini hissettirir. Müşteri memnuniyeti konusunda en yüksek standartları sunuyoruz. Taşımacılık sektörünün en iyisi olan Türev Nakliyat ile evden eve nakliyat hizmetinde siz de kaliteyi hissedin!

Shopping Basket