Türev Nakliyat

Türkiye' nin En Çok Tercih Edilen Taşımacılık Şirketiyiz

Türev Nakliyat olarak yenilikçi çözümlerle evden eve nakliyat süreçlerinizde yardımcı olurken çağın gereklerini fazlası ile karşılamayı amaçlıyoruz.

Asset-2@4x0
Evden Eve Nakliyat
Group-1250
Asset-3@4x-1
Asset-1@4x-10
Ekibimiz

Sektöre öncülük eden bir ekip ile çalışın

avatar-hak

Ahmet Bey

0850 346 66 65
avatar-hak

Cihan Bey

0850 346 66 65
avatar-hak

Yüksel Bey

0850 346 66 65
avatar-hak-kadin

Arzu Hanım

0850 346 66 65
Türev Nakliyat

HAKKIMIZDA

Türev Nakliyat olarak yenilikçi çözümlerle evden eve nakliyat süreçlerinize yardımcı olurken çağın gereklerini fazlası ile karşılamayı amaçlıyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana sürdürdüğümüz başarılı çalışmalarımızı hizmet çeşitliliği ile birleştirirken kalite ve performansı yüksek çözümler sunmanın farkını hissettiriyoruz. Birbirinden özel hizmetlerimizi müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati temeline oturtmayı öncelikli amacımız sayıyoruz.

Teknolojiye değer veren ve gelişmeleri evden eve nakliyat sürecini kolaylaştırmak adına yakından takip eden Türev Nakliyat; ücretsiz ekspertiz, şehirlerarası nakliyat, asansörlü evden eve nakliyat, uluslararası nakliyat, eşya depolama, eşya paketleme ve parsiyel taşımacılık gibi alanlarda sizlere en kaliteli çözümleri sunmayı amaçlar. Üstelik tüm bu hizmetleri güvenilir, hızlı ve uygun fiyatlı seçeneklerle sunmayı hedefleyen firmamız daima daha iyiyi sunmaya odaklanır.

Siz de ev ve ofis eşyalarınızın taşınmasında profesyonellikten yana hizmet almak istiyorsanız Türev Nakliyat ile iletişim kurabilirsiniz.

nakliyat ekspertiz hizmeti

Birinci Sınıf Evden Eve Nakliyat Çözümleri

Yıllarca daha iyi olmak için araştırmalar yapmak ve neticesinde daha da kaliteli bir eşya depolama hizmeti. Çok çalıştık, geliştik ve milletimize en iyi nakliyat hizmetini sunabilmek için çalışmayı bırakmadık. İşte bütün çaba bundan ibaret. Birinci sınıf nakliyat çözümlerimiz ile size en uygun nakliyat hizmetini öneriyor, uzmanlarımız tarafından yerinde analiz yapıyor ve profesyonel ekiplerle eşya taşıma sürecinden eşya depolama sürecine kadar sizlere destek oluyoruz. Sizlere de sadece rahat bir nakliye sürecinin keyfini sürmek kalıyor.

Misyonumuz

En değerli varlıklarımız olan ekiplerimizle beraber her bir müşterimizi mutlu edebilmek ve onlara en iyi nakliye hizmetini sunarak Türkiye’de en seçkin ve bilinir nakliyat markası olmak.

Vizyonumuz

Türkiye’nin ve yakın tarihte de dünyanın dört bir yanına kalitemizi ve profesyonelliğimizi taşıyabilmek, markamızı duyurarak milli sermayemize destek olmak ve hizmetimizden memnun kalan müşterilere sahip olmak. Azimliyiz, hırslıyız ve gururluyuz. Türev Nakliyat ile her zaman daha iyiye!

Müşteri Memnuniyeti

100%

7/24 Kesintisiz İletişim

100%

Profesyonel Ekip

100%

Kaliteli Hizmet

100%

Empati

100%
Shopping Basket