Askılı Tekstil Taşımacılığı

Askılı Tekstil Taşımacılığı

Taşımacılık sektörünün bir dalı olan askılı tekstil taşımacılığı günden güne yoğunluk oranı artan bir kategori haline gelmiştir. Gerek tekstil ürünlerinin zamanında satıcıya ulaştırılması gerekse bu ürünlerin kullanıcıya hasarsız ve temiz bir şekilde ulaşması amaçlandığı için bizler de Türev Nakliyat firması olarak bu sektöre uygun yeni model askı ve raf sistemli kapalı kasa taşıma araçlarımız ile sevkiyat işlemlerine hazır bulunmaktayız.

Bu araçlar çoklu askı ve raf bölümlerinden oluştukları için ezilme, kırışma, yırtılma veya kirlenme gibi tüm olumsuz koşullara karşı dayanıklı bir yapıya sahiptirler. Ayrıca yağmurlu veya karlı havalarda su geçirme gibi olumsuz durumların önüne geçmek için belirli periyotlarda taşıma kabinlerinin kontrolleri yapılmaktadır.

Türev Nakliyat olarak amacımız taşımacılık sektörüne ait her kategoride müşterilerimizi memnun etmek ve bu amaç doğrultusunda sektöre liderlik eden marka konumunda kalmaya devam etmektir. Bu bizim için bir görevdir ve bu göreve bağlı kalmak bizim için onur ve gurur kaynağıdır.

Shopping Basket