Askılı Tekstil Taşımacılığı

Askılı Tekstil Taşımacılığı

askılı tekstil taşımacılığıAskılı tekstil taşımacılığı nakliye sektöründe ilgi gören hizmetler arasına girmiştir. Gerek tekstil ürünlerinin zamanında satıcıya ulaştırılması gerekse bu ürünlerin kullanıcıya hasarsız ve temiz bir şekilde ulaşması amaçlandığı için bizler de Türev Nakliyat firması olarak bu sektöre uygun yeni model askı ve raf sistemli kapalı kasa taşıma araçlarımız ile sevkiyat işlemlerine hazır bulunmaktayız.

Bu araçlar çoklu askı ve raf bölümlerinden oluştukları için ezilme, kırışma, yırtılma veya kirlenme gibi tüm olumsuz koşullara karşı dayanıklı bir yapıya sahiptirler. Ayrıca yağmurlu veya karlı havalarda su geçirme gibi olumsuz durumların önüne geçmek için belirli periyotlarda taşıma kabinlerinin kontrolleri yapılmaktadır.

Türev Nakliyat olarak amacımız taşımacılık sektörüne ait her kategoride müşterilerimizi memnun etmek ve bu amaç doğrultusunda sektöre liderlik eden marka konumunda kalmaya devam etmektir. Bu bizim için bir görevdir ve bu göreve bağlı kalmak bizim için onur ve gurur kaynağıdır.

Askılı Tekstil Taşımacılığı nedir?

Günümüz de kıyafet ve giyim ürünlerinin lojistiği üreticiler tarafından sıklıkla kullanılan bir nakliye sektörü olmaya devam ediyor. Bu işlem sayesinde bir yerden bir yere sevki gerçekleştirilen kıyafetler askılı ve raflı uygun kapalı kasa araçlar sayesinde deforme olmadan nakil ediliyor. Sizler de bir üretici veya kıyafet nakil ettirmek isteyen biriyseniz firmamız aracılığı ile bu işlemi profesyonel bir şekil de gerçekleştirebilirsiniz. Tekstil taşımacılığı sayesinde kıyafet ve giyim ürünleriniz gideceği yere özenle ulaşır. Bu iş için özel tasarım da bulunan kapalı kasa araçlarımız sayesinde bir çok müşterimizi memnun ediyoruz. Sizler de bu memnun müşterilerin arasına girmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizin memnuniyetiniz için taşımacılık da gereken hassasiyeti göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

Shopping Basket